You are currently viewing Targi STONE 2022 – artykuł w magazynie NATURSTEIN

Targi STONE 2022 – artykuł w magazynie NATURSTEIN

Podczas targów STONE 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Wyrobów z Kamienia zaznaczyło swoją obecność. Odbyły się prelekcje Prezesa Bogdana Solimy oraz Wice Prezesa Mariana Sroki wraz z zaproszonymi gośćmi, a ich zwieńczeniem była prezentacja Zespołu Rzeczoznawców Kamieniarskich pod kierownictwem Rzeczoznawcy Włodzimierza Ratajczaka. Rzeczoznawcy otrzymali legitymacje potwierdzające ich kompetencje do opiniowania prac kamieniarskich w określonych zakresach działania. Całe wydarzenie zostało zauważone przez niemiecką prasę branżową. W aktualnym numerze magazynu Naturstein ukazał się artykuł na ten temat.

Artykuł magazynu Naturstein w formacie pdf do przeczytania TUTAJ